Рікі Мартін з чоловіком стануть батьками вчетверте

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співак оголосив про поповнення у родині.

Відомий пуерто-риканський співак Рікі Мартін, який тільки нещодавно вперше показав донечку, наразі оголосив, що невдовзі знову стане батьком.

Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, виконавець під час урочистої вечері Human Rights Campaign у Вашингтоні особисто оголосив, що він та його чоловік Джован Йосеф очікують на четверту дитину.

Рікі Мартін з чоловіком та синами
Associated Press
Рікі Мартін з чоловіком та синами на Human Rights Campaign

"Моя сім'я тут. Мій чоловік Джован, мої близнюки Валентино і Маттео. Я люблю вас всім серцем: ви моя сила, моє натхнення і мотивація, щоб займатися тим, що я роблю. Ви самі краще! І я дуже люблю свою дочку Люсію, вона світло мого життя. І, до речі, у мене є новини. Ми вагітні. Ми чекаємо народження ще однієї дитини. Я люблю великі сім'ї", - заявив Мартін, отримуючи нагороду за внесок у захист прав нетрадиційних пар і сімей.

Рікі Мартін з дочкою
instagram.com/ricky_martin
Рікі Мартін з дочкою Люсією

Нагадаємо, Рікі Мартін та художник Джован Йосеф побралися минулого року. А вже на початку цього року вони повідомили, що у них народилася донька Люсія від сурогатної матері. Також пара разом виховує близнюків Маттео і Валентино, які з'явилися на світ 11 років тому також від сурогатної матері.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції