Стінга звинуватили у лицемірстві

Колишній посол Великобританії в Узбекистані вважає, що Стінг вчинив погано, коли виступив для доньки президента Узбекистану.

Британський музикант Гордон Самнер, більш відомий під псевдонімом Стінг, піддався критиці з боку своїх співвітчизників за виступ для доньки президента Узбекистану Гульнари Карімової.

За даними британської преси, за приватний концерт, який відбувся в Ташкенті в жовтні 2009 року в рамках фестивалю мистецтв, виконавець отримав від одного до двох мільйонів фунтів стерлінгів. До того ж Стінга дорікнули в мимовільній підтримці режиму Іслама Карімова, якого різноманітні громадські організації регулярно засуджують за порушенням прав людини.

Колишній посол Великобританії в Узбекистані Крейг Мюррей заявив, що вчинок Стінга - це лицемірство.

"Схоже, що Стінг лицемір. Неймовірно нерозумно з його боку не знати, з ким він має справу. Після такого всі його зусилля в галузі прав людини та екології летять в трубу", - сказав дипломат.

Музикант вже виступив на свій захист, заявивши, що не шкодує про те, що трапилося. На думку Стінга, його відмова від виступу в Ташкенті була б безглуздим жестом.

"Я прекрасно обізнаний про репутацію президента Узбекистану і вирішив зіграти не дивлячись ні на що. Я вважаю культурний бойкот безглуздим жестом".

Читайте також:

Стінг займеться виробництвом вина

Стінг та Філ Коллінз боряться з раком

Стінг відвідав бордель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: