Інтимне хоум-відео Джей Ло викрали

Відома співачка та актриса Дженніфер Лопес намагається уникнути оприлюднення свого скандального відео із минулого.

В Китае казнены виновники отравления детей
Дженніфер Лопес та Оджані Ноа
Днями Дженніфер Лопес програла справу проти свого екс-чоловіка Оджані Ноа. Вона хоче уберегти шанувлаьників від перегляду її скандального хоум-відео, зроблене під час недовгого шлюбу із Ноа. 

Кажуть, що на плівці можна побачити Лопес майже без одягу, є сцена, в якій Оджані відшльопує свою дружину, а також ряд інших відвертих і скандальних епізодів, серед яких її сварка з матір'ю. Екс-подружжя вже багато років веде судову тяжбу щодо матеріалів, пов'язаних з інтимним життям Лопес. Раніше вигравала Дженніфер - суд забороняв публікацію відео, а також видання книги, в якій розкривалися подробиці шлюбу.

Нагадаємо, після розлучення Ноа підписував угоду про нерозголошення конфіденційної інформації. Проте, зараз він зміг продати відео своїй теперішній дівчині Клаудії Васкес, яка і повинна зайнятися його випуском. Компанії, що продають еротичні фільми, вже вишикувалися в ряд, мріючи дістати плівку.

Але тепер справа прийняла новий, несподіваний поворот. Стверджують, що хоум-відео було вкрадено. Як повідомила Васкес, скандальні матеріали без її дозволу узяв бізнес-партнер Ноа - Ед Мейєр. На лист з вимогою повернути плівку, той відповів:

"Сьогодні вранці я буду в суді разом з записом... Я збираюся просити, щоб їх зберігачем став колишній суддя, а не (адвокат Лопес) Джей Лейвлі".

Подивимося, чи врятує це нині поважну мати сімейства Дженніфер Лопес від оприлюднення її бурхливого минулого.

Читайте також:

Джей Ло рекламує туш для вій за допомогою довгих ніг

На день народження Наомі Кемпбелл прилетіла Джей Ло

Дженніфер Лопес затримали на російській митниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: