Інтимне хоум-відео Джей Ло викрали

Дата публікації
Перегляди
4799
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Відома співачка та актриса Дженніфер Лопес намагається уникнути оприлюднення свого скандального відео із минулого.

Дженніфер Лопес та Оджані Ноа
Днями Дженніфер Лопес програла справу проти свого екс-чоловіка Оджані Ноа. Вона хоче уберегти шанувлаьників від перегляду її скандального хоум-відео, зроблене під час недовгого шлюбу із Ноа. 

Кажуть, що на плівці можна побачити Лопес майже без одягу, є сцена, в якій Оджані відшльопує свою дружину, а також ряд інших відвертих і скандальних епізодів, серед яких її сварка з матір'ю. Екс-подружжя вже багато років веде судову тяжбу щодо матеріалів, пов'язаних з інтимним життям Лопес. Раніше вигравала Дженніфер - суд забороняв публікацію відео, а також видання книги, в якій розкривалися подробиці шлюбу.

Нагадаємо, після розлучення Ноа підписував угоду про нерозголошення конфіденційної інформації. Проте, зараз він зміг продати відео своїй теперішній дівчині Клаудії Васкес, яка і повинна зайнятися його випуском. Компанії, що продають еротичні фільми, вже вишикувалися в ряд, мріючи дістати плівку.

Але тепер справа прийняла новий, несподіваний поворот. Стверджують, що хоум-відео було вкрадено. Як повідомила Васкес, скандальні матеріали без її дозволу узяв бізнес-партнер Ноа - Ед Мейєр. На лист з вимогою повернути плівку, той відповів:

"Сьогодні вранці я буду в суді разом з записом... Я збираюся просити, щоб їх зберігачем став колишній суддя, а не (адвокат Лопес) Джей Лейвлі".

Подивимося, чи врятує це нині поважну мати сімейства Дженніфер Лопес від оприлюднення її бурхливого минулого.

Читайте також:

Джей Ло рекламує туш для вій за допомогою довгих ніг

На день народження Наомі Кемпбелл прилетіла Джей Ло

Дженніфер Лопес затримали на російській митниці

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація