Комуністи Петербурга вимагають затримати Стінга

Комуністи Петербурга вимагають затримати Стінга

Фото: Socialite Life

За пропаганду наркотиків Комуністи Петербурга і Ленінградської області хочуть затримати Стінга і не дозволити вистапути у Росії.

Стінг / Фото: Архів
Організація Комуністи Петербурга і Ленінградської області вимагають від Федеральної служби над контролем за обігом наркотиків затримати за пропаганду наркотиків відомого співака Стінга (справжнє ім'я - Гордон Самнер), який зараз виступає з гастролями по Росії.

"Головним чином ми обурені виступом заморського рок-музиканта на сцені Льодового палацу тому, що в квітні 2010 року пан Стінг привселюдно зажадав "легалізувати вживання марихуани в усьому світі ", - заявили в організації, яка налічує близько 500 осіб.

Як сказав тоді музикант, "переслідування, утримання в тюрмах любителів марихуани і взагалі боротьба з цим наркотиком шкідливі для суспільства".

Комуністи переконані, що подібний культурний діяч, "яким би талановитим його не вважали крикливі недоростки", не може виступати на офіційних сценах в РФ.

Вони закликають наркополіцейські органи Москви, куди попрямував Стінг, жорстко спитати за нехлюйство з петербурзьких правоохоронних органів. Комуністи обурюються, що останні відпустили Стінга і не обшукали його на предмет зберігання марихуани.

Читайте також:

Стінга звинуватили у лицемірстві

Стінг займеться виробництвом вина

Стінг відвідав бордель

Повʼязані теми:

Наступна публікація