Lady GaGa образила вегетаріанців м'ясним костюмом

Lady GaGa образила людей, які сповідують етичне ставлення до тварин (РЕТА) своїм вбранням із м'яса.

Вбрання зі шматків м'яса, в якому співачка Lady GaGa з'явилася на церемонії MTV Video Music Awards-2010, викликав гнів захисників прав тварин. Отримуючи нагороду MTV, зірка вийшла на сцену у сукні, чоботях, капелюшку і з клатчем, створених зі шматків м'яса. М'ясний клатч вона навіть дала потримати співачці Шер, яка вручала їй нагороду.

Це викликало гнів членів організації Люди за етичне поводження з тваринами (PETA), які заявили, що Lady GaGa з'явилася перед публікою одягненою "у шматки мертвих корів". За словами вегетаріанців, вид м'яса нагадує їм про "вбивства, що відбуваються на бойнях".

Незважаючи на це, вони сумніваються, що плаття було зроблене зі справжньої плоті. Члени PETA помітили, що якби Lady GaGa була вбрана в м'ясо, воно почало б гнити під світлом софітів вже через кілька годин.

Однак дизайнер наряду Франс Фернандес стверджує, що одяг було зроблено зі справжнього м'яса. "Та це справжнє м'ясо з м'ясної крамниці моєї родини", - сказав він.

За словами самої співачки, вона "не хотіла образити цим вегетаріанців".

"Якщо ви знаєте, я найбільш незалежна і вільна людина на землі. У цієї сукні багато інтерпретацій, але для цього вечора... якщо ми не будемо відстоювати те, у що ми віримо, і ми не боротимемося за свої права. У нас у всіх стільки ж прав, скільки м'яса на наших кістках. І я не шматок м'яса", - сказала Lady GaGa.

Читайте також:

Lady GaGa заспівала з Девідом Боуї

Lady GaGa - найстильніша знаменитість року

Lady GaGa розповіла, як сиділа на наркотиках

Lady GaGa образила вегетаріанців м'ясним костюмом

Lady GaGa образила вегетаріанців м'ясним костюмом

Повʼязані теми:

Наступна публікація