Суд Лос-Анджелесу видав ордер на арешт Ліндсей Лохан

Суд Лос-Анджелесу видав ордер на арешт Ліндсей Лохан

Ліндсей Лохан / Фото: Justjared

Ліндсей Лохан, що перебуває на кінофестивалі у Каннах, буде заарештована по прильоті в США.

У четвер суд Лос-Анджелеса видав ордер на арешт актриси Ліндсей Лохан, яка не з'явилася перед суддею в призначений час.

23-річна Лохан повинна була постати перед суддею, щоб відзвітувати про свій умовний термін. Актриса знаходиться у Франції на Канському кінофестивалі. За словами її адвоката, Лохан придбала зворотний квиток у США, але у неї вкрали паспорт, і це затримало її від'їзд з Європи.

Суддя не прислухалася до аргументів захисту, підкресливши, що якби Лохан хотіла бути в суді, вона б там опинилася. Враховуючи, що і раніше актриса ігнорувала судові засідання у її справі, був виданий ордер на арешт і призначена застава в сумі 100 тисяч доларів.

Якщо Лохан заплатить заставу, на неї будуть накладені деякі обмеження. Актриса не зможе пити алкогольні напої, їй доведеться носити браслет, що відслідковує вживання алкоголю, а також щотижня здавати аналізи на вживання наркотиків.

Шериф округу Лос-Анджелес підтвердив, що Лохан заарештують, як тільки вона прибуде в США.

Лохан отримала умовний термін у 2007 році за кілька випадків керування автомобілем у стані сп'яніння і за пов'язані з наркотиками порушення. У жовтні 2009 року умовний термін був продовжений ще на рік, оскільки дівчина не виконувала умови програми зі звільнення від алкогольної залежності. Тим часом, результати аналізів у справі свідчать, що Лохан не вживає алкоголь чи наркотики.

Читайте також:

Ліндсей Лохан знову під арештом

Ліндсей Лохан потрапила в аварію

Зірок можуть звільнити

Суд Лос-Анджелесу видав ордер на арешт Ліндсей Лохан

Суд Лос-Анджелесу видав ордер на арешт Ліндсей Лохан

Повʼязані теми:

Наступна публікація