Дольфа Лундгрена пограбували у Києві

Дата публікації
Перегляди
5424
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У київському нічному клубі, де веселились Сталлоне, Стетхем і Лундгрен, у Дольфа вкрали гаманець, у якому було 3 тисячі доларів.

Під час візиту зоряного десанту - Сталлоне, Стетхема і Лундгрена - на Україну останній втратив гаманця, в якому було близько 3000 доларів і банківські картки.

Зухвалий інцидент стався в клубі, де заморські гості святкували вихід фільму "Нестримні".

"За стіл до акторів підходило дуже багато народу, - розповів один з менеджерів нічного клубу, - всі хотіли випити зі Сталлоне. Вночі з'ясувалося, що в одного з акторів витягнули гаманець".

Лундгрен не став піднімати галасу, картки актор заблокував по дзвінку в банк, а готівкові кошти відшкодували організатори. Щоб зам'яти інцидент, їм довелося викласти 3000 доларів. У Києві Дольф Лундгрен провів два дні.

Приїзд голлівудських зірок затьмарив і погана організація візиту в готелі "Прем'єр Палас". Артистам не відразу видали картки від номера: їм довелося чекати в некондиціонованому холі готелю близько 20 хвилин.

Поки Стетхем, Сталлоне і Лундгрен чекали ключі від номерів, їхні охоронці ділилися один з одним подробицями поїздки з аеропорту.

"Ні, ну скільки можна було одну й ту ж пісню слухати, - обурювалися представницькі чоловіки в костюмах, які супроводжували акторів. - Всю дорогу просили поставити трек номер один".

До речі, імениті гості вирушили веселитися в Lounge bar, навіть не заходячи в номер. Спеціально для них ресторан закрили від сторонніх відвідувачів. Таким чином готель хотів спокутувати свою затримку з ключами.

Читайте також:

У Київ приїхали Сталлоне, Лундгрен і Стетхем

Сталлоне готується до зйомок "Рембо-5"

Сталлоне їде в Одесу відвідати родичів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5424
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація