У Київ приїхали Сталлоне, Лундгрен і Стетхем

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Якщо ви прогулюєтеся Києвом і зустрічаєте Сільвестра Сталлоне або Дольфа Лундгрена не дивуйтеся - в Україні гостює цілий зірковий десант з Голлівуду.

У столиці "зірки" пробудуть дві доби / Фото: ІМК
У Києві гостює Сільвестр Сталлоне, Дольф Лундгрен та Джейсон Стетхем. У столиці вони пробудуть дві доби. Голлівудські актори презентували пригодницький бойовик "Нестримні" в рамках світового промо-туру. Режисером стрічки виступив Сталлоне.

Перше знайомство з українською пресою - від фотоспалахів очі окулярами прикрив тільки Сільвестр Сталлоне. Чоловіки демонструють хорошу фізичну форму - Сталлоне 64 роки, але він не соромиться оголених кадрів у кіно. Дольфу Лундгрену - 52. Наймолодший і найнижчий Джейсон Стетхем - йому 37.

Знані бойовики зізнаються - в арт-хаузних стрічках зніматися комерційно невигідно. Зокрема, у знаменитого блондина Лундгрена такого досвіду - нуль.

Спека у залі примушує Сталлоне зняти піджак. Далі на ексклюзивне інтерв'ю він переодягається у футболку. На запитання про спражність татуювань на тілі, відповідає, що справжні і пропонує перевірити .

Розмальовувати своє тіло Сільвестр почав нещодавно. Щоб приховати шрами, які залишилися піля зйомок "Рокі 2". Актор зізнався, що є великим шанувальником мистецтва, і навіть сам малює.

"Так, я малюю і сам! Я співпрацюю із російською галереєю у Швейцарії. В мене тільки-но була виставка в Майямі, а скоро - у Швейцарії", - зізнався він.

Журналісти згадують про одеське походження Сталлоне. Батьківщину предків Сільвестр таки збирається відвідати. Каже, от-от вийде на пенсію і залюбки приїде знову в Україну. Надовше. Через своє коріння каже дуже любить і сам жартувати. І не ображається на присмішки друзів.

Тим часом тільки Сільвестр Сталлоне, попри спеку, відважився проїхатися Києвом.

"Екскурсія була дуже гарною. Ми проїхалися річкою, відвідали храм. Це неперевершено! Нарешті я мав змогу побачити щось і це просто чудово! ", - задоволено ділиться з журналістами Сталлоне.

Читайте також:

Померла "мама" Сільвестра Сталоне (відео)

Жаклін Сталлоне їде в Одесу - на батьківщину предків

Нестаріючі зірки Голлівуду

Зграя зірок в Києві

Зграя зірок в Києві

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація