Сталлоне їде в Одесу відвідати родичів

Американська кінозірка Сільвестр Сталлоне збирається влітку приїхати до Одеси, щоб познайомитися зі своїми родичами.

Актор Сільвестр Сталлоне з нетерпінням чекає поїздки. "Рембо" говорить, що його особа сформувалася в основному завдяки генам не батька-італійця, а матері - онучки євреїв-одеситів.

Сама Жаклін Сталлоне раніше бувала в Одесі, заздалегідь розшукавши (за допомогою колишнього президента СРСР Михайла Горбачова і спецслужб) місцеву рідню. Це бізнесмен Валерій Кравченко і його доньки: Вікторія і Світлана.

Серед предків підприємця - Євдокія, сестра Рози, бабусі Жаклін Сталлоне. Матір популярного артиста відзначає схожість між її синами і одеським родичем, причому не лише зовнішнє, але й характерів.

Планується, що під час візиту до Одеси американцеві будуть представлені результати дослідження з приводу інших можливих кровних зв'язків сім'ї Сталлоне з жителями України.

Одесит Валерій Кравченко - родич американської кінозірки Сільвестра Сталлоне - підтвердив, що актор дійсно виразив намір приїхати до Одеси.

"Така можливість розглядається, це може статися влітку", - сказав він, додавши, що Сталлоне, окрім Одеси хотів би ще побувати в Києві.

Крім того, Валерій Кравченко повідомив, що ще один представник клану Сталлоне - брат знаменитого "Рембо", співак Френк Сталлоне - також має намір приїхати до Одеси - з гастролями.

Читайте також:

Відома дата прем'єри фільму зі Сталлоне та Шварценеггером

Сандра Баллок починає полювання на Сталлоне

Мати Сталлоне приїхала до Одеси

Сталлоне кличе Бекхема в Рембо
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: