Колекцію порожніх упаковок від чіпсів оцінили в 10 тисяч фунтів

Колекцію порожніх упаковок від чіпсів оцінили в 10 тисяч фунтів

Колекцію порожніх упаковок від чіпсів оцінили в 10 тисяч фунтів

Зібраними примірниками цікавляться як приватні покупці, так і музеї. Незважаючи на високий попит на колекцію, британець відмовляється продавати упаковки.

Житель Великобританії Дейв Валентайн зібрав колекцію порожніх пакетів від чіпсів, яка оцінюється приблизно в 10 тисяч фунтів стерлінгів (трохи більше 12 тисяч євро). Така висока вартість набору пояснюється тим, що багато видів хрусткої картоплі вже не випускаються, що автоматично робить упаковку від неї колекційним раритетом.

32-річний Валентайн розповів, що почав збирати свою колекцію ще в 1984 році і як і раніше поповнює її. Британець розповів, що ідею збирати пакети від хрусткої картоплі йому запропонували батьки. "Їм не дуже хотілося, щоб я витрачав гроші даремно і збирав що-небудь марне, тому вони порадили мені колекціонувати упаковки від чіпсів", - поділився спогадами Валентайн.

За словами британця, зібраними ним примірниками цікавляться як приватні покупці, так і музеї. "Людям подобаються старі упаковки від чіпсів, вони повертають їх у часи безтурботного дитинства", - зазначив колекціонер.

Незважаючи на високий попит на колекцію та її окремі екземпляри (за одну не найстарішу упаковку чіпсів Валентайн іноді пропонують до 12 євро), британець відмовляється продавати упаковки. Він заявив, що йому дуже дорога його колекція і він не збирається розлучатися з нею.

Читайте також:

Поки батьки не бачать, діти смакують заборонене

У латвійських школах встановлять автомати з морквою

Чіпси ведуть жінок до раку

Повʼязані теми:

Наступна публікація