У Микити Міхалкова забрали "мигалку"

У Микити Міхалкова забрали "мигалку"

Микита Міхалков

На автомобілі Микита Міхалков тепер не буде "мигалки" через те, що він пішов з поста голови Громадської ради при Міноборони.

Промені громадської ненависті до "мигалки" на машині Микити Міхалкова, мабуть, зробили свою справу. Більше у Міхалковатакої привілеї не буде.

Микита Сергійович пішов з поста голови Громадської ради при Міноборони. Ходили чутки, що, мовляв, знаменитого режисера образило те, що його хочуть позбавити маячка на автомобілі. Цей маячок, напевно вирішив безліч транспортних проблем Міхалкова, викликав серйозне невдоволення суспільства. Однак Міхалков запевнив, що його звільнення пов'язане зовсім не з "мигалкою", а невдоволення роботою відомства - від недоліків військової освіти до параду в День Перемоги.

Що стосується мигалки, Міхалков не переживає (в усякому разі, за його словами). Він готовий до того, що доведеться справлятися з трафіком, як і всім простим смертним: виїжджати з дому у справах раніше, скорочувати кількість зустрічей, шукати шляхи об'їзду... Правда, з гіркотою і, може бути навіть з докором, зауважив, що тепер він буде робити за день набагато менше корисних справ, ніж раніше.

Також Микита Сергійович готовий пропускати інших щасливчиків, яким право користуванням "маячками" зберегли.

Читайте також:

Міхалков послав кінокритиків "в ж ** у"

Міхалков указав Мєдвєдєву, як треба коментувати погроми у Москві

Міхалков: Україна і Росія стануть однією країною

Повʼязані теми:

Наступна публікація