Міхалков послав кінокритиків "в ж ** у"

Міхалков послав кінокритиків "в ж ** у"

Микита Міхалков

Микита Міхалков розповів, що він думає про кінокритиків, які пишуть про його фільми погано.

Режисер Микита Міхалков відмовляється визнавати, що його фільм "Стомлені сонцем 2: Цитадель" провалився в прокаті при тому, що за два вікенда картина зібрала лише 1,3 мільйона доларів при загальній вартості проекту 34 млн.

На думку Міхалкова, такі низькі збори провалом не є, адже на ці гроші "знято два великих фільми і 13 серій". За словами режисера, щоб "відбити" 34 мільйони доларів, треба зібрати як мінімум 70 мільйонів, проте "при тому прокаті, який у нас зараз є, це нереально".

У своєму відеоблозі "Бесогон TV" Міхалков заявив, що про нинішніх лідерів прокату - "Форсаж" і "Пірати Карибського моря" - ніхто й не згадає, а "Цитадель" - це "довгограючий проект", і таке кіно треба неодмінно знімати, навіть якщо воно не принесе матеріальної вигоди.

"Якщо мати на увазі картини, які є тихим дзюркотливим фоном для того, щоб підтримати хрускіт попкорну в зубах, я взагалі не для того існую і не таке кіно знімаю", - пояснив режисер.

Міхалков відзначив, що його фільми - новий погляд на Велику Вітчизняну війну, який незвичайний, який дратує, "але за цим новим поглядом величезний пласт майбутнього нашого кінематографа".

Микита Міхалков в інтерв'ю також "наїхав" на кінокритиків, заявивши, що вони обговорюють не картину, а його самого.

"Я поховав їх усіх на п'ять метрів, цю всю кінокритику нашу. Вони ж весь час ототожнюють Котова зі мною. А якщо це так - мені взагалі розмовляти з ними немає про що", - сказав режисер.

"Що ви думаєте, з сідла мене вибити тим, що ви про мене пишете? Я-то знаю, чому я це роблю. Для політики, для грошей, для слави, потрафити?! Та йдіть в ж ** у, я так відчуваю, я так бачу і в це вірю. І я знаю, що тут є новаторство. Коли мені висловлюють жаль з приводу моєї немічності, старості - у мене образ із цього приводу немає. Я знаю, що я можу і чого не можу. І я знаю, військова картина зібрати величезну касу сьогодні в нашому суспільстві, спотвореному сучасним вітчизняним кінематографом, не може за визначенням. Якщо ми знімаємо тільки те, що приносить гроші, - заради Бога! - залишайтеся з "Яйцями долі". Але що з вас потім вилупиться - подивимося", - заявив Міхалков.

Читайте також:

Міхалков указав Мєдвєдєву, як треба коментувати погроми у Москві

Міхалков: Україна і Росія стануть однією країною

У Росії школярів примушують дивитися Стомлені сонцем-2

Повʼязані теми:

Наступна публікація