Заарештовано батька Ліндсей Лохан

Батька Ліндей Лохан Майкла заарештували за те, що він бив та душив рушником свою екс-співмешканку.

Майкл Лохан та Кейт Мейджор / Фото: People.com
Представники сімейства Лохан, здається, просто притягують неприємності: стало відомо, що в Лос-Анджелесі затримано 50-річного батька Ліндсей Лохан Майкла, якого звинувачують у нападі на свою колишню співмешканку.

Згідно з повідомленнями західних ЗМІ, Майкл, повернувшись вчора ввечері, 22 березня, до себе додому, виявив, що його екс-кохана Кейт Мейджор, з якою він разом жив, забирає щось зі своїх речей. Лохан почав кричати на неї, а коли жінка повернулася до нього спиною - з силою штовхнув її, і вона, пролетівши через усю кімнату, вдарилася плечем об стовпчик ліжка.

Коли Мейджор пригрозила, що подзвонить в поліцію, Лохан почав душити її рушником і заявив, що перед приїздом представників закону поріже себе бритвою і скаже, що це вона.

Як Кейт вдалося вирватися - незрозуміло, але постраждала дісталася до поліцейської дільниці і розповіла там про подію. Через кілька хвилин Майкл, що йшов вулицею недалеко від відділення (можливо, він стежив за Мейджор), був заарештований.

За словами одного з офіцерів, Лохан не справляв враження людини в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння і співпрацював з поліцією. Йому пред'явлені звинувачення в нанесенні травм, насильницьке утримання людини та запобігання повідомлення про напад. В якості застави встановлена ​​сума в 200 тисяч доларів.

 

Читайте також:

Ліндсей Лохан помирилась із батьком

Батька Ліндсей Лохан заарештують через несплату аліментів

Ліндсей Лохан повернули до лікарні

Повʼязані теми:

Наступна публікація