Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сміливий Комаров вирушив підкорювати Еверест

Мандрівник та оператор "Світу навиворіт" полетіли до Непалу.

Команда програми "Світ навиворіт" відправилася до Непалу, йдеться у сюжеті ТСН.

Ведучий Дмитро Комаров та оператор проекту Олександр Дмитрієв - на двох - в експедицію везуть більше ста кілограмів вантажу.

Крім техніки і спорядження хлопці мають у валізах традиційні українські сувеніри і національна їжа. Назад в Україну Світ навиворіт обіцяє привезти рецепт Непальського щастя.

Ведучий тревел-шоу напередодні закликав усіх охочих надіслати свої адреси після чого перші 150 тисяч щасливців отримають звістку - просто з Непалу.

Із національних делікатесів Комаров та його команда беруть із собою сало, оскільки українських страв хлопці не побачать довго.

Провести Дмитра та Олександра до аеропорту прийшли маленькі прихильники, зауваживши, що програма "Світ навиворіт" допомагає їм на уроках.

До підйому на Еверест - хлопці - готувалися, але на вершину Джомолунгми - лише поглянуть.

"Ми їдемо до базового табору , на висоті 5500 метрів і їдемо до тієї точки, де Еверест вперше відкривається погляду", - запевняє екстремал.

"Світ навиворіт" також планує відвідати українських пілотів, які в Непалі навчають охочих літати.  Вони риготували подарунки для короля королівства Мустанг -  туди може потрапити не кожен охочий. Дмитро Комаров, своєю чергою, вже готується побути тибетським монахом і дізнатися у непальців, як не втрачати надію в складні часи. 

Зауважимо, секрет оптимізму із маленької країни Непал - світ навиворіт - розкриє українцям уже цієї осені.

Нагадаємо, відчайдушний Комаров поділився враженнями від стрибка у крижану воду.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

Відео Команда програми "Світ навиворіт" сьогодні вирушила підкоряти Еверест

Залиште свій коментар

Вибір редакції