Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чотири міністри відкликають заяви про відставки

Вони готові залишитися на посадах, але висувають умови.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко та міністр інформаційної політики Юрій Стець відкликають заяви про відставку.

Окрім того, про відкликання заяв заявили міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі.

Пивоварський разом із цим назвав умови, за якими готовий залишитися на посаді – адекватний рівень зарплат чиновників вищого рангу, можливість реалізації започаткованих реформ, в тому числі в сфері держзакупівель на "Укрзалізниці".

Відео Андрій Пивоварський у своїй заяві провів історичні паралелі

Юрій Стець зі свого боку вимагає максимальної прозорості влади.

"Щомісяця представники всіх органів влади і ті, що сидять тут, мають звітувати про діяльність свого органу влади. Вимагаю, щоб всі телефонні розмови і публічні зустрічі з представниками політичних сил, діючими депутатами фіксувалися в окремому журналі і на вимогу ЗМІ надавалися в публічний доступ", - сказав він.

Відео Юрій Стець заявив, що всі органи влади мають проводити свої засідання в прямому ефірі

Аграрний міністр Павленко теж поставив умови для подальшої своєї роботи.

"Перше, я проти деструктивного політичного тиску на процес здійснення реформ як з боку партії, фракції та окремих депутатів. Друге, я буду наполягати на завершені усіх розпочатих процесів у сфері дерегуляції, реформи харчової безпеки, земельної реформи, прозорої аграрної приватизації, оновлення кадрового потенціалу та подальшої боротьби як з російською економічною агресією, так і продовження спільної інтергації в європейський ринок… Якщо ці принципи не виконуватимуться, ми не працюватимемо", - заявив він.

Відео Олексій Павленко відкликав свою заяву про відставку та назвав умови, за яких буде працювати

Квіташвілі зазначив, що "приїхав в Україну працювати і боротися за майбутнє цієї прекрасної країни" і він хоче продовжувати працювати.

"Я не хочу залишати справи наполовину зробленими, наполовину незавершеними", - сказав він на засіданні Кабміну.

Відео Олександр Квіташвілі не хоче залишати незавершені справи

Нагадаємо, Олексій Павленко подав у відставку минулого тижня після того, "Самопоміч" відкликала його з уряду і виступила за відставку всього Кабміну на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. 

Андрій Пивоварський і Юрій Стець заявили про свої відставки у грудні.

Олександра Квіташвілі оголосив про намір піти з посади в липні. Верховна Рада не змогла відправити його у відставку, хоча спікер Володимир Гройсман тричі виносив це питання на голосування.

Ще один міністр - голова Мінекономіки Айварас Абромавичус - заявив про відставку 3 лютого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції