Соломія Вітвіцька розлучається з чоловіком

Дата публікації
Перегляди
243к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Соломія Вітвіцька розлучається з чоловіком

Фото: instagram.com/solomiyavitvitska

Сумну новину ведуча повідомила особисто.

Ведуча "ТСН" Соломія Вітвіцька шокувала прихильників сумною новиною.

Так, у себе на сторінці в Instagram знаменитість повідомила, що після восьми років шлюбу розлучається зі своїм чоловіком Владом Кочатковим. Пара не стала лити бруд одне на одного. Соломія лише зазначила, що за цих вісім років, що вони були разом, Влад став для неї другом, проте подружжя втратило одне одного.

Вісім яскравих, шалених, добрих та таких різних років... За цей час ти став мені другом, але ми втратили "нас". "Розлучення" лише звучить жахливо, але відкриває нові шляхи, тож я обов'язково ще знайду тобі гарну дружину. P.S. Все інше залишиться між нами, серіалу та скандалів не буде, друзі та колеги, пробачте - це єдиний коментар на цю тему, рухаємось далі!

повідомила Вітвіцька

Як стало відомо сайту ТСН.ua, пара намагалася врятувати шлюб разом із психологом, але не вдалося.

Соломія Вітвіцька з чоловіком / Фото: instagram.com/solomiyavitvitska

Як популярність ледь не завадила родинному щастю телеведучої Соломії Вітвіцької

Як популярність ледь не завадила родинному щастю телеведучої Соломії Вітвіцької

Зазначимо, що Соломія Вітвіцька та режисер Влад Кочатков одружилися 15 листопада 2013 року. А познайомилася пара, попри те, що обоє представники творчих професій, доволі романтично - на квесті в Мамаєвій слободі. Тоді Влад не знав, що Соломія працює ведучою. "Він ще тоді не знав, що я саме ведуча, не дивився наших новин. Зараз він стверджує, що якби дізнався одразу, то, можливо, не продовжував би наше знайомство, бо не вірить в серйозність таких людей в особистих стосунках", - розповідала 2015 року Соломія.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
243к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація