Кейт Мосс перекваліфікується у топ-менеджера

Британська супермодель Кейт Мосс стане менеджером в магазинах одягу.

Модель Кейт Мосс приєднається до бізнесу власника магазинів одягу Topshop і Bhs мільярдера Філіпа Гріна і продюсера шоу "Britain's Got Talent" (Британія шукає таланти) Саймона Кавелла.

В компанії, бренд якої поки що не розроблений, але яку видання називає потенційним конкурентом Disney, Мосс відповідатиме за іміджеву сторону. Вона займатиметься справами, пов'язаними з продажем одягу і просуванням на ринок нових марок, і здійснювати загальне керівництво у цьому напрямку.

Як розповіло виданню близьке до Мосс джерело, вона також займатиметься пошуком нових музичних груп для компанії, оскільки має необхідні зв'язки, яких немає в Гріна і Кавелла. Не виключено, що супермодель і сама займеться музикою і відкриє власний лейбл. Творці нової компанії планують об'єднати медіаактиви Кавелла (окрім "Britain's Got Talent", шоу "The X Factor" і "America's Got Talent") з магазинами Гріна і просувати одяг і аксесуари Topshop і Bhs, експортуючи популярні телешоу в інші країни.

Якщо справи компанії підуть добре, Кейт Мосс може протягом року подвоїти свій стан, який складає близько 50 мільйонів фунтів (81,5 млн доларів).

Читайте також:

Кейт Мосс на колінах заспівала перед Девідом Гілмором

Портрети Кейт Мосс підуть з молотка

У Кейт Мосс виросли груди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: