На дітей Мозгової кричить лише Пономарьов

Дата публікації
Перегляди
5799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На дітей Мозгової кричить лише Пономарьов

Своїми дорослими доньками Олена Мозгова пишається

У фокусі ТСН.Особливе цього тижня зіркові матусі. Олена Мозгова виховує двох доньох від різних чоловіків.

Сильна, ділова, незалежна Олена Мозгова - донька відомого композитора та колишня дружина співака Олександра Пономарьова зізнається, коли поруч її дві доньки, вона стає слабкою і лагідною.

Обидві доньки маму називають найкращою подругою. Вона і порадить, і позичить улюблену сукню, і допоможе впоратися із нерозділеним коханням.

Дві сестри мають різні призвіща. Зоя - мамине, Мозгова, Женя - татове, Пономарьова. Відомого співака обидві називають татом. Із біологічним батьком Зої - мама не була розписана і розійшлася ще до її народження.

Після розлучення у вихованні дівчат Олені постійно хтось допомагав. Поруч були і бабусі, і дідусі, і няні. Мозгова їх ніколи не сварить і цю місію доручає колишньому чоловікові – Олександру Пономарьову.

"Так, було таке, коли я дзвоню і кажу "давай ти включи суворого батька, бо щось у мене не виходить включити сувору маму", - розповідає Олена.

Зараз Зоя живе з мамою, а Женя - з татом. Вони зідзвонюються щодня, і жаліються що бачаться рідко - лише раз тиждень, на вихідних.

Своїми дорослими доньками Олена Мозгова пишається. Старша - майбутній політолог, молодша, як тато мріє, майбутня співачка. Та обидві хочуть бути схожими на свою сильну матусю.

Зіркові матусі: Олена Мозгова

Зіркові матусі: Олена Мозгова

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація