Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт одружуються

В інтернеті ширяться чутки, що Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт вирішили пов'язати себе шлюбними узами не тільки на екрані, а й в реальному житті.

Стюарт і Паттінсон_5
AFP
Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт одружуються?
Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт грають у сазі "Світанок" персонажів Беллу й Едварда, які вступають у шлюб.

За чутками, вони готові на такий самий крок і в реальному житті. З'явилася інформація, що Роберт Паттінсон справді зробив Крістен Стюарт пропозицію вийти за нього заміж.

До того ж, одне з джерел повідомляє, що Роберт уже "має благословення сім'ї Крістен". З чуток, Роберт Паттінсон дуже наполегливий у своїй пропозиції, але ось Крістен Стюарт усе ще вагається з відповіддю.

Джерело, близьке до зіркової пари, категорично відкидає цю інформацію, повідомляючи, що між Робертом Паттінсоном і Крістен Стюарт немає абсолютно жодних розмов про шлюб.

Як відомо, згідно британському рейтингу InStyle, Крістен та Паттінсон очолили список найбільш стильних пар 2010 року.

За словами його укладачів рейтингу, людей вражає те, як ефектно вони виглядають на червоних доріжках. І це при тому, що в "звичайному" житті Роб і Кріс байдужі до свого зовнішнього вигляду - як правило, поза світлом софітів ми бачимо їх у потертих джинсах чи байкових сорочках.

А восени Роб та Крістен були помічені за романтичною вечерею. Але варто було їм вийти з ресторану, як романтиці прийшов кінець: їх миттєво оточили фотографи, і молоді зірки заледве прорвалися до машини. При цьому і Роб, і Крістен були зосереджені і похмурі.

Читайте також:

Роберт Паттінсон романтично повечеряв із Крістен Стюарт

Крістен Стюарт і Паттінсон - найстильніша пара року

Роберта Паттінсона визнали кумиром підлітків

Роберт Паттінсон виявився родичем Дракули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: