Шер поважає рішення доньки стати чоловіком

Співачка Шер намагається зрозуміти рішення своєї дочки зробити операцію зі зміни статі, поважає її мужність, що дозволила піти на такі зміни.

Шер дозволила своїй доньці змінити стать. Честіті Боно - дитина Шер і Сонні Боно змінила ім'я на Чез Боно. Чез вже почала робити операції і вживати гормони, для того щоб стати чоловіком.

"Чез вступає на важкий шлях, але я в будь-якому випадку, буду її підтримувати", - повідомила 63-річна Шер журналу People.

"Я поважаю мужність, що потрібна, щоб пройти через це під пильною увагою громадськості, і, поки що, я цього не розумію, але я буду намагатися зрозуміти. Єдине, що не зміниться - це любов до моєї дитини".

Боно вже давно зізналася у своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації і повідала світові про жахливу реакцію Шер на цю новину у своїх мемуарах, опублікованих у 1998 році. А нещодавно Боно оголосила про свої плани змінити стать.

За час своєї довгої кар'єри Шер випустила безліч світових хітів, таких як If I Could Turn Back Time і Believe. У 1960-х разом з Сонні Боно вони записали I Got You Babe і The Beat Goes On. У 1970-х пара вела успішне телевізійне шоу. Сонні, який після цього подався в політику, помер у 1998 році.

Читайте також:

Донька-лесбіянка Шер змінює стать

Шер залишилось жити три роки

Шер видає свого сина за коханця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: