Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У легені Караченцова виявили неоперабельну пухлину

Про стан здоров’я зірки розповіла його дружина.

У російського актора Миколи Караченцова, якого наприкінці вересня перевели до реанімації, виявили неоперабельну пухлину у лівій легені.

Про це розповіла дружина зірки Людмила Поргіна. За її словами, у ході комп'ютерної томографії з’ясувалося, що в легені артиста є злоякісне утворення.

"У лютому у нас була підозра на рак, ми літали до Німеччини, де нам сказали, що це просто запалення. Але у вересні в ході планового обстеження виявили пухлину. Вона неоперабельна. Але ми сподіваємося на краще", - поділилася дружина Караченцова, пише StarHit.

Нагадаємо, що у середині вересня Миколу Караченцова екстрено госпіталізували у відділення нейрохірургії НДІ імені Скліфосовського. Як тоді повідомляли ЗМІ, причиною госпіталізації артиста стало погіршення стану його здоров'я.

Та дружина зірки тоді спростувала інформацію про різке погіршення стану Миколи. Через тиждень преса повідомляла, що Караченцова перевели до реанімації і його стан оцінювався як важкий. Та родичі актора наголосили, що з ним все гаразд, а до реанімації він був переведений згідно з плановим обстеженням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції