"Заборонений" Кушанашвілі попросив допомоги у Авакова

Журналіст та ведучий написав відкритого листа міністру внутрішніх справ України.

Скандально відомий російський журналіст Отар Кушанашвілі, якому СБУ заборонила в'їзд в Україну, не припиняє благати пустити його в нашу країну.

Так, Кушанашвілі на своїй сторінці у Facebook написав розгорнутого листа, адресованого міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову. Журналіст попросив допомоги у Авакова і запитав "як можна записати у вороги друга?"

"Я ніколи не "ніс себе, як вазу з квітами", і не де-небудь на малій Батьківщині мого покійного друга Кузьми у Львові вживав слово "анексія", а в Москві на федеральному каналі, і на федеральному ж радіо горою стояв і стою за Савченко і Сенцова", - наголосив Кушанашвілі.

Нагадаємо, Кушанашвілі заборонили в'їзд в Україну після того, як він різко відгукнувся про тодішнього прем'єра Арсенія Яценюка. В одному з інтерв'ю Кушанашвілі сказав: ""Мені здається, що тільки один погляд прем'єр-міністра країни, у яку я збираюся їхати, каже про те, що рівень психопатії є дуже високим... По очах його видно, що він несповна розуму. І виходячи з того, що він є одним з керівників держави, яка веде цю війну, можна сказати, що з київської стороною щось не так... Але якщо ви мене запитаєте, за кого я, то, звичайно, я за Російську Федерацію, у якій живу і яку люблю".

Трохи згодом Кушанашвілі, який отримав роботу ведучим ранкового ефіру "Радио Вести"до того, як став персоною нон ґрата, вибачився перед Яценюком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: