Зірки серіалу "Хазяйка" боротимуться за мільйон євро

На "1+1" невдовзі стартує новий багатосерійний фільм.

Уже 28-го листопада о 21:00 на телеканалі "1+1" стартує 12-серійна комедія "Село на мільйон" - історії спадку з усіма незручностями.

За сюжетом дід заповідає трьом онукам мільйон євро за умови, що вони переїдуть з міст, де проживають, до села на Західній Україні, і не покинуть його протягом року більше, ніж на 24 години.

Таким чином, у боротьбу за спадок вступає моряк з Миколаєва Коля, роль якого в серіалі виконав Євген Капорін.

Село на мільйон серіал _4
прес-служба каналу "1+1"

"У Колі є сильний стимул отримати мільйон. Він хоче, щоб життя його дітей було максимально комфортним, і дуже старається заради них. Коля усіма можливими способами намагався підзаробити грошей. А дізнавшись про спадок, без сумнівів погоджується затриматися в селі на найближчий рік", - говорить молодий актор.

Столичний "мажор" Тимур також розраховує отримати велику суму. Його в серіалі грає Костянтин Войтенко, якого глядачі каналу "1+1" полюбили за серіалом "Хазяйка".

"Тимур - нахабний, розпещений мамою хлопець. Він дуже хоче здаватися сміливим, серйозним, зухвалим, хоч і не зовсім є таким, - розповідає актор. - На відміну від своїх кузенів, Тимур добре знає, як поводитися з великими грошима".

Село на мільйон серіал _1
прес-служба каналу "1+1"

Ще однією претенденткою на спадок діда є львів'янка Катерина, яку в серіалі зіграла Анна Кошмал.

"Сільське життя Катю не лякає: їй під силу впоратися з будь-якими труднощами, які можуть виникнути в селі, і самостійно створити всі умови для комфортного життя, - розповідає актриса. - На відміну від своїх кузенів, для Каті важливо в першу чергу не отримати мільйон, а зрозуміти, який урок онукам хотів піднести дід".

Село на мільйон серіал _2
прес-служба каналу "1+1"

При цьому, якщо ніхто із спадкоємців не зможе протриматися в селі весь цей час, гроші перейдуть громаді у розпорядження сільського голови Івана.

У серіалі зіграють Анатолій Хостікоєв, Наталія Сумська, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Дмитро Сова та інші. Герої в "Селі на мільйон" говорять переважно українською мовою.

Виробництвом проекту займався "1+1 Продакшн". Режисером виступив Бата Недич. Продюсери - Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Авторами сценарію є Ярослав Стень, Роман Розенгурт і Богдан Гациляк.

Село на мільйон серіал _5
прес-служба каналу "1+1"

Кому дістанеться спадок, дивіться з 28 листопада о 21:00 з понеділка по четвер на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: