465 мільйонів доларів на дороги

Стільки грошей "Укравтодор" взяв у кредит в міжнародної компанії Morgan Stanley Bank International.

Міжнародна компанія Morgan Stanley Bank International надала Державній службі автомобільних доріг ("Укравтодор") кредит на 465 мільйонів доларів.

Про це сказано в повідомленні прес-служби "Укравтодору".

У повідомленні сказано, що кредит надано під державні гарантії.

Кредит надано для будівництва, реконструкції й ремонту автомобільних доріг загального користування. Кредитний договір підписано 30 серпня.

У повідомленні також сказано, що цей кредит - частина кредитів "Укравтодору" на загальну суму 4,7 мільярда гривень для ремонту автодоріг.

Прес-служба зазначає, що з них 4,5 мільярда залучених коштів буде спрямовано на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт важливий магістралей.

Зокрема, це магістралі "Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка", "Київ - Харків - Довжанський", "Київ - Одеса", "Київ - Ковель - Ягодин", "Харків - Сімферополь - Ялта - Алушта".

200 мільйонів гривень планується направити на придбання обладнання для ремонту й утримання доріг. 

22 серпня Кабінет міністрів України дозволив "Укравтодору" в 2007 році залучити кредит в Morgan Stanley International на 465 млн. доларів.

У квітні Верховна рада України дозволила "Укравтодору" залучити в 2007 році кредитів під державні гарантії на 4,7 мільярда гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: