Ціни на квартири в Києві впали до п'ятирічного мінімуму

Столична нерухомість дешевшає. За прогнозами аналітиків, до осені ціни продовжать знижуватися в середньому на 0,8% на місяць.

Середня вартість нерухомості в Києві на початку квітня подолала мінімум останніх п'яти років, який був зафіксований у квітні 2009 року на рівні 1823,6 дол за 1 кв. м.

Станом на початок квітня, квадратний метр житла в український столиці коштує в середньому 1813,2 дол, повідомив голова комітету аналітики Союзу фахівців з нерухомості України Всеволод Жоголєв.

"У квітні цього року ми пробили мінімум цін, що спостерігався одразу після кризи у квітні 2009 року. Сьогодні реальний рівень цін на ринку нерухомості нижчий, ніж був тоді. І цінові очікування сьогодні негативні. Дуже низький попит на квартири, а пропозиція величезна", - розповів експерт.

За його прогнозами, щонайменше до осені ціни на житло будуть знижуватися в середньому на 0,8% на місяць.

"І ми думаємо, що ще протягом якогось часу, протягом цього року, до осені точно, ми будемо фіксувати, якщо жодних фінансовий катаклізмів не відбудеться, поступове зниження цін", - зауважив Жоголєв.

"Сьогодні середні темпи зниження становлять 0,6-1% на місяць, тобто в середньому 0,8% на місяць. Я думаю, що надалі такі повільні темпи зниження цін триватимуть. Тобто до осені - це 4-5% виходить. Це за умови стабільного курсу гривні до долара", - зауважив аналітик.

На його думку, адекватна ціна для Києва становить не більше 1700-1750 дол за 1 кв. м, тому наразі ціни залишаються завищеними.

Читайте також:

Продавши "гостинку" в Києві, можна купити тропічний острів

Янукович пообіцяв житло по 400 доларів за метр

Лише 7% українців можуть собі дозволити купити житло в кредит

Українцям потрібно збирати на власну квартиру щонайменше 22 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: