Кабмін "спустить в каналізацію" 300 мільйонів доларів

Світовий банк виділить Україні на ремонт систем водопостачання та водовідведення до 300 мільйонів доларів.

Директор департаменту сталого розвитку Світового банку Пітер Томсон пообіцяв виділити Україні 200-300 мільйонів доларів на ремонт та модернізацію каналізаційних систем.

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.

На зустрічі з Томсоном було розглянуто питання реалізації спільного проекту "Розвиток міської інфраструктури", який здійснюється за фінансової підтримки Світового банку.

"Розвиток міської інфраструктури" – це кампанія з удосконалення водопостачання, водовідведення та сприяння підвищенню ефективності роботи 15 різних комунальних підприємств у Одесі, Чернігові та Івано-Франківську. Проект стартував у 2009 році і завершиться наприкінці 2012-го.

Як повідомив Анатолій Близнюк, з червня по вересень 2011 року Мінрегіонбуд зміг додатково залучити 6,6 мільйона доларів до загального обсягу бюджету проекту.

"Ми дотримуємося стратегії залучення не тільки позичених коштів, але грошей держави та міської громади. Це дає надзвичайно сильний синергетичний економічний ефект, сприяє розвитку активності та правосвідомості місцевої громади", – наголосив міністр.

Загалом, за час реалізації проекту, Україна додатково профінансувала проект на 21,5 мільйона доларів, що становить 15,4% від загальної суми позики. Також здійснено майже усі потрібні закупівлі, про що ще влітку цього року засвідчили фахівці Світового банку.

До кінця реалізації проекту "Розвиток міської інфраструктури" залишилося 15 місяців, тому керівник Мінрегіону закликав Томсона пришвидшити деякі важливі процедури фінансування.

Томсон схвалив стратегію співфінансування та повідомив, що Україна найближчими часом отримає від Світового банку від 200 до 300 мільйонів доларів на реконструкцію та заміну зношених систем водопостачання та каналізації.

Нагадаємо, нещодавно регіонали та литвинівці запропонували закладати в комунальні тарифи кошти на модернізацію ЖКГ.

Читайте також:

Світовий банк презентував Азарову свої пріоритети в Україні

Депутати пропонують модернізувати ЖКГ за гроші населення

У платіжках за комуналку з'явиться новий тариф

Українці вдвічі переплачують за послуги ЖКГ

Кабмін пропонує почати приватизацію ЖКГ

Комунальників зобов’язали робити перерахунки за неякісні послуги ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: