Київ очистять від бабусь з біляшами

Дата публікації
Перегляди
4194
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київ очистять від бабусь з біляшами

Під час Євро-2012 столицю можна буде побачити без стихійних торговців / Фото: periskop.livejournal.com

Стихійну торгівлю показово приберуть лише на час Євро-2012.

До Євро-2012 Державна санітарно-епідеміологічна служба пообіцяла ліквідувати усі місця стихійної торгівлі, повідомив очільник відомства Віктор Ляшко.

"Найбільша загроза епідемічному благополуччю, яка може бути сьогодні - це стихійна торгівля. Тому вже на сьогоднішній день напрацьовано механізм Міністерства внутрішніх справ з органами виконавчої влади - будемо працювати посилено для того, щоб на період чемпіонату ліквідувати стихійну торгівлю", - сказав він.

Ляшко зазначив, що місця стихійної торгівлі існують практично в усіх регіонах України, в тому числі і в приймаючих містах, в зонах масового відпочинку, рекреації і курортних зонах.

Нагадаємо, коли Україна приймала у 2005 році пісенний конкурс Євробачення, заради іноземних гостей столицю також очистили від стихійної торгівлі. Проте після завершення конкурсу усі торговці повернулись на насиджені місця.

За словами експертів, це пов'язане з тим, що міліція покриває нелегальних торговців, та збирає з них щоденну плату за те, щоб не "ганяти".

Читайте також:

Кияни вийшли на битву проти панчох і кров'янки

Підземні переходи Києва можна буде взяти в оренду

Стихійну торгівлю у київському метро знову спробують ліквідувати

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4194
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація