Компанія Ахметова призупинила роботу ще однієї ТЕС

У ДТЕК пояснили, що починають робити запаси вугілля на станції до літа.

На Дніпропетровщині відсьогодні, 11 квітня, призупинила роботу Криворізька теплоелектростанція, що входить до холдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова. Таким чином на підприємстві хочуть зекономити вугілля та накопичити його до літа.

Про це повідомили в прес-службі "Укренерго", пише LB.ua.

До того, як зупинити ТЕС повністю, на ній працював лише один блок із десяти наявних. А на складах було близько 33,9 тисячі тонн вугілля.

Криворізька ТЕС має потужність 2820 МВт, розташована на території Дніпропетровської області за 20 км на захід від міста Апостолове та за 2 км від селища Зеленодольськ. Станція забезпечує електроенергією регіон Придніпров'я. Проектне паливо – так зване худе вугілля, резервне - мазут і газ.

Нагадаємо, що це вже четверта ТЕС, яка за останній тиждень призупинила роботу. 5 квітня Придніпровська ТЕС (місто Дніпро, ДТЕК) і Трипільська ТЕС (Українка на Київщині, "Центренерго") припинили виробництво електроенергії задля економії антрацитового вугілля, 7 квітня - Зміївська ТЕС (найбільша електростанція на Харківщині, "Центренерго").

В "Укренерго" раніше заявили, що нічого страшного в зупинці немає.

"Технологічна можливість зупинки "антрацитових" енергоблоків ТЕС після завершення опалювального сезону була розроблена нами спільно з генеруючими компаніями і Міненерговугілля. Ми ретельно прорахували всі аспекти стійкості енергосистеми, спільно з генеруючими компаніями розробили план безаварійного відключення енергоблоків, і зараз повністю готові до сценарію з "відключенням" блоків, що працюють на вугіллі антрацитової групи", - запевнив виконувач обов'язків гендиректора "Укренерго" Всеволод Ковальчук.

Зазначимо, що влітку буде традиційне максимальне навантаження на енергосистему, тож до того часу, а також періоду ремонтів, ТЕС накопичать на складах вугілля. Якщо виникне нагальна потреба, то енергоблоки оперативно включать у роботу.

Залиште свій коментар