"Львівобленерго" має намір брати участь в торгах по "Вінницяобленерго"

Дата публікації
Перегляди
1398
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Львівобленерго" має намір брати участь в торгах по "Вінницяобленерго"

"Львівобленерго" пропонує ціну в 2-3 рази вищу за стартову / Фото: УНІАН

Офіційного повідомлення про недопуск з боку конкурсної комісії до компанії не надходило.

ПАТ "Львівобленерго" має намір взяти участь у повторних торгах з продажу 50% держпакету ВАТ "Вінницяобленерго", які заплановані на 9:00 понеділка, оскільки не отримувала офіційного повідомлення від конкурсної комісії про недопуск до участі в конкурсі.

Про це повідомив представник компанії Олександр Сагура.

Коментуючи цю заяву ФДМ, Сагура зазначив, що в ході так званої повторної перевірки конкурсна комісія не запитувала у компанії жодного додаткового документу.

"На підставі нібито протесту Генпрокуратури який, ніхто в очі не бачив, комісія приймає рішення про відмову. При цьому до нас ніхто не звертається по будь-які додаткові документи", - сказав він, зазначивши при цьому що отримавши такий запит компанія з готовністю надала б усі запитані документи.

При цьому представник компанії зазначив, що офіційного повідомлення про недопуск з боку конкурсної комісії на адресу компанії не надходило.

"Офіційної відмови від Фонду ми не отримали, а отже в понеділок йдемо на конкурс і будемо прагнути взяти в ньому участь", - підкреслив Сагура.

Також він повідомив, що якщо все ж представники компанії не будуть фізично допущені до участі в конкурсі в понеділок, компанія, безумовно, буде оскаржувати як сам конкурс так і його результати в суді.

Сагура також додав, що дії ФДМ викликають подив, оскільки штучне звуження кола претендентів з використанням таких бюрократичних прийомів неминуче призведуть до обмеження конкуренції, і в результаті держава отримає абсолютно неадекватну суму за реалізований державний актив.

"Нам цікавий цей актив, і в ході торгів ми маємо намір запропонувати за його суму, що перевищує стартову не менше ніж 2-3 рази", - підсумував представник "Львівобленерго".

Нагадаємо, в п'ятницю, 10 лютого стало відомо, що Фонд держмайна відсторонив "Львівобленерго" від конкурсу з продажу 50% акцій "Вінницяобленерго".

Як повідомили у Фонді, це було зроблено "на виконання протесту Генпрокуратури на рішення робочої групи ФДМ з перевірки підтвердних документів при продажу 50% акцій ПАТ "Вінницяобленерго" та наказ Фонду щодо учасників конкурсу".

Таким чином, до участі у конкурсі можуть бути допущені ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (олігарха Костянтина Григоришина) та ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" (російська "Лужніковська група").

Наступна публікація