Минулий рік "з'їв" більше $ 30 млрд резервів Росії

На фінансування бюджетного дефіциту витрачено 2,6 трильйона рублів.

У грудні 2015 року міністерство фінансів РФ витратило 710,67 млрд рублів з резервного фонду на фінансування дефіциту федерального бюджету. Таким чином, загальна сума таких видатків за рік зросла до 2,61 трильйона рублів.

Обсяг резервного фонду, який Мінфін Росії почав витрачати на тлі рекордно низьких нафтових цін, склав на 1 січня 2016 року 3,64 трлн рублів ($ 49,95 млрд) порівняно з 3,93 трлн рублів ($ 59,4 млрд) на 1 грудня 2015 року.

У 2016 році передбачається витратити ще мінімум 2,1 трильйона "резервних" рублів.

Обсяг другої "подушки безпеки", Фонду національного добробуту, задуманого як страховка дефіцитної пенсійної системи, але в підсумку пущеного на заміщення пересохлих через санкції західних кредитів, склав на 1 січня 5,23 трлн рублів, або $ 71,72 млрд, в порівнянні з 4,78 трлн рублів, або $ 72,2 млрд місяцем раніше.

22 грудня влада США розширила санкції щодо російських компаній. В новий "чорний список", опублікований американським Мінфіном, увійшли, зокрема, "Яндекс.Деньги", "Массандра", Ялтинська кіностудія, українські чиновники часів Януковича, а також один із ватажків "ЛНР". До середини 2016 року подовжена тривалість антиросійських санкцій у ЄС.

Напередодні український президент Петро Порошенко пояснив, коли світ має зупинити тиск на Росію. "Без міжнародного тиску Росія не зупиниться. Тиск має продовжуватись, доки Москва остаточно не поховає сокиру війни та не почне поважати суверенітет своїх сусідів", - заявив глава держави.

ВідеоРосійські банки в Криму відключили від Visa і Mastercard

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: