"МММ" зупинила виплати після арешту Мавроді

Дата публікації
Перегляди
3554
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"МММ" зупинила виплати після арешту Мавроді

Учасники піраміди перестали отримувати "МММ-валюту" після арешту Мавроді / Фото: Дело

Для вкладників був введений так званий режим "спокою" - коли втрачено зв'язок з Мавроді, це робиться "для запобігання паніки".

Після арешту засновника фінансової піраміди "МММ" Сергія Мавроді учасники системи перестали отримувати абстрактну розрахункову одиницю - "МММ-валюту".

За словами керівника "МММ-2011" Станіслава Гнездилова, для вкладників був введений так званий режим "спокою" - коли втрачено зв'язок з Мавроді, це робиться для запобігання паніки.

"Практика показала, що зазвичай тижня для погашення майже будь якою паніки виявляється достатньо" - наводяться слова Мавроді на сайті "МММ".

Нагадаємо, 14 березня Мавроді був арештований на п'ять діб за несплату штрафу. Ще в жовтні минулого року було винесено постанову про притягнення Мавроді до адміністративної відповідальності - він не погасив борг перед колишнім вкладником "МММ" Юрієм Глущенко.

До 12 березня творець пірамід мав заплатити адміністративний штраф, але не зробив цього. Сам Мавроді обурено заявив, що його обманом заманили в суд і що не дали оплатити штраф, коли він уже був готовий це зробити.

"З досвіду роботи першої" МММ "було зрозуміло, що будуть подібні провокації з боку держави", - заявив так званий "мільйонник" Андрій Тім, лінійний керівник одного з найбільш високих рівнів в піраміді.

Гнезділов у свою чергу зазначив, що коли Мавроді вийде, система виплат буде налагоджена, але на поточний момент ніякої паніки немає, навпаки, є приплив грошей - переважно з боку українських компаній, заспокоїв Гнездилов. Прийом нових вкладів не зупинений, також триває і нарахування різного роду бонусів.

Зараз середньомісячний приріст учасників становить 100%, а в системі "крутяться" близько 20 млрд доларів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3554
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація