Нацбанк оновив санкції проти РФ

Постанова  набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Нацбанк оновив порядок застосування санкцій РНБО України від 16 вересня 2016 року.

Про це йдеться у відповідній постанові регулятора, - пише "Економічна правда". 

Постанова розроблена для продовження банкам України, небанківським установам, національному оператору поштового зв'язку, реалізації механізму застосування санкцій до осіб, визначених рішеннями РНБО, уведеними в дію відповідними указами президента.

Рішення надає можливість капіталізації дочірніх банків, зареєстрованих відповідно до законодавства України, підсанкційними банками, для запобігання виведення з ринку українських банків, що, в свою чергу, може спричинити додаткове навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та бюджет України.

Постанова розроблена з метою заборони українським банками переказувати кошти на рахунки підсанкційних осіб та на власні рахунки українських банків, відкриті в підсанкційних особах, крім операцій, які матимуть на меті капіталізацію дочірніх банків, зареєстрованих відповідно до законодавства України.

Постанова  набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Нагадаємо, що 31 жовтня набрали чинності нові розширені антиросійські санкції, указ про введення яких президент України Петро Порошенко підписав ще півмісяця тому, 17 жовтня. 

ВідеоЯпонські банки припиняють кредитування російських компаній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: