Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всі монети мають оригінальну шестигранну форму та номінал 5 гривень.

14 листопада Національний банк України ввів в обіг набір срібних монет "До 100-річчя Національної академії наук України".

Про це йдеться у повідомленні Нацбанку у Facebook.

Загалом цей набір присвячений науці, кожна монета з нього має свій унікальний сюжет. Монети мають шестигранну форму, вони оздоблені тамподруком (кольоровий друк) та локальною позолотою (на кожній монеті вміст золота не менше ніж 0,0001 г).

Усі монети мають номінал 5 гривень, виготовлені зі срібла 999 проби, маса дорогоцінного металу в чистоті кожної - 15,55 г. Тираж - 4 000 штук (кожної).

#commemorativecoins Національний банк України сьогодні ввів у обіг чотири пам’ятні монети, що разом входять до набору...

Опубликовано Національний банк України Cреда, 14 ноября 2018 г.

Ціна НБУ на цей набір пам’ятних монет становить 2536 гривень (окремо ці монети не продаватимуться). Реалізацію здійснюють регіональні відділи Національного банку України та банки-дистриб’ютори АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк”.

Нагадаємо, у липні Нацбанк презентував оновлений дизайн та захист купюр номіналом 20 гривень. Їх ввели в обіг 25 вересня.

ВідеоПодружжя пенсіонерів знайшло на городі срібні чеські монети

90 срібних чеських монет 14-15-го сторіччя - як припускають місцеві - належали тодішньому старості села. На ті часи це були великі гроші. Лише за одну таку монету можна було купити корову. Що зробили з віднайденим багатством селяни - у сюжеті ТСН.

Подружжя пенсіонерів знайшло на городі срібні чеські монети

Залиште свій коментар

Вибір редакції