Україна домовилася з "Газпромом" про оплату рублями

Дата публікації
Перегляди
2489
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна домовилася з "Газпромом" про оплату рублями

Фото: РИА Новости

Відповідні документи було підписано на зустрічі голови російського газового гіганта та міністра енергетики України.

НАК "Нафтогаз Україна" підписав з російським "Газпромом" доповнення до діючого контракту купівлі-продажу газу про взаєморозрахунок в рублях.

Відповідні документи були підписані в понеділок, 5 грудня, у центральному офісі ВАТ "Газпром" під час робочої зустрічі глави правління ВАТ Олексія Міллера та міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойко.

"Доповнення дозволяє "Нафтогазу" оплачувати постачання російського газу і в рублях", - повідомили в прес-службі "Газпрому".

Також під час зустрічі було висловлено єдину думку, що переговори про умови постачання російського газу на Україну, ймовірно, можуть бути завершені до кінця 2011 року.

"Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці, відзначивши плідність ведеться діалогу", - наголошується в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, рініше Міллер заявив, що Україна та Росія до нового року оформлять домовленості про розвиток співпраці в газовій сфері.

Українська влада зі своєї сторони також сподівається на те, що з нового року Україна платитиме за газ вже за новими цінами.

Читайте також:

Україна взнає нову ціну на газ через місяць

Російський рубль може стати резервною валютою світу

Рубль може знищити фінансову незалежність України

"Газпром" пообіцяв, що "війни" більше не буде

"Бацька" здав трубу, бо не хоче війни з Росією

Дата публікації
Перегляди
2489
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація