НАЗК оголосило останній день подання електронних декларацій

Це - 30 жовтня 2016 року.

Оскільки останнім часом у засобах масової інформації з'являється інформація стосовно різних дат подання е-декларації, Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє, що останнім днем подання електронних декларацій за 2015 рік для суб'єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, є 30 жовтня 2016 року.

Такими словами розпочинається заява, розміщена на сайті НАЗК

Зазначається, що відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" у 2016 році службові особи, які на день початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, займають відповідальне та особливо відповідальне становище, зобов'язані подати щорічні декларації за минулий рік протягом 60 календарних днів після початку роботи системи.

Офіційним початком роботи системи електронного декларування є 1 вересня 2016 року, наголошується у повідомленні НАЗК.

Таким чином, для суб'єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, останнім днем подання декларації за 2015 рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, є 30 жовтня 2016 року.

Нагадаємо, керівник Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак 1 жовтня наголосила, що система електронного декларування доходів чиновників не є досконалою і потребує удосконалення.

За словами чиновниці, певні проблеми виникають під час заповнення декларації. Корчак особисто тестувала програму та зіткнулася із складнощами під час вибору переліку посад.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: