Очільник Фонду держмайна подав у відставку

Білоус розповів, що збирається робити після свого звільнення.

Голова Фонду держмайна України Ігор Білоус подав у відставку.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні я подав у відставку з посади голови Фонду держмайна України. Я віддав три роки життя, працюючи на державній службі, майже два з них – у Фонді. Це були нелегкі роки, але я вдячний за можливість служити своїй країні у найскладніші часи. Дякую всім, хто працював поруч", - написав він.

За словами Білоуса, його команді вдалося втілити багато ідей, "а головне – міжнародні стандарти приватизації".

"Деякі речі ми запустили вперше за 25 років. Пишаюсь, що наша команда змогла зробити процес приватизації в Україні більш прозорим і простим. Розроблений нами законопроект дозволить остаточно перевести процес приватизації з політичної в економічну площину. Ми почали цю реформу, продовжать її інші", - зазначив посадовець, пояснивши, що для нього прийшов час рухатись далі.

Також Білоус розповів, що спочатку планує невелику перерву, зокрема, проведе час із родиною.

"І невдовзі повернусь до того, чим займався до приходу на держслужбу. З усіма знаннями і набутим досвідом своє завдання бачу в тому, щоб допомагати залучати інвестиції в Україну, сприяти її економічному розвитку. У мене достатньо сил і енергії продовжити служити своїй країні в такому статусі", - резюмував він.

Нагадаємо, Білоус перед Фондом держмайна, який очолив 19 травня 2015-го, був майже рік головою Державної фіскальної служби.

На державну службу Білоус прийшов із бізнесу. Він - колишній інвестиційний банкір, який працював в інвестиційній компанії SARSCapital, інвестиційному банку UBS, а також був головою інвестиційно-банківського управління інвесткомпанії "Ренесанс Капітал" в Україні та країнах Центрально-Східної Європи і співдиректором київського регіонального офісу.

Фонд держмайна неодноразово анонсував приватизацію Одеського припортового заводу і кількох великих обленерго, однак їхній продаж так і не відбувся. Тож Україна недоотримала чимало мільярдів до держбюджету. Одна з причин, чому бізнес, у тому числі й іноземний, не хоче купувати держпідприємства, - борги на тих компаніях, постійна зміна вітчизняного законодавства та корупція.

Днями Білоус анонсував, що Фонд держмайна розробив новий законопроект про приватизацію.

Залиште свій коментар