Парламент підвищив ліміти для ФОПів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зміни стосуються першої, другої та третьої груп.

16 січня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1210, який передбачає підвищення лімітів для фізичних осіб-підприємців першої, другої та третьої груп. Їх підвищено до 1,5 та 7 млн грн на рік.

"Ми розуміємо, що підприємці мають розвиватися, а не ховати свої доходи та переводити бізнес у тінь. Підтримали ми й сам закон №1210, а також споріднений з ним №1209-1. Ці закони вносять зміни в податкове законодавство та завдають потужного удару по офшорних схемах. Вони фактично руйнують систему, яка дозволяла олігархам та великому бізнесу виводити за кордон гроші, зароблені в Україні, не сплачуючи при цьому податки", - написала у Facebook нардепка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України змінив правила використання поточних рахунків фізичних осіб підприємців (ФОП) для власних потреб. Згідно з новими нормами, підприємці повинні перераховувати кошти на окремий рахунок для того, щоб використовувати їх для особистих цілей.

Відео Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

Тепер малий бізнес має видавати фіскальні чеки. А хто не видав, або змахлював має повернути вам повну вартість товару. Кого торкнеться повна фіскалізація, і хто завдяки новому законодавству має вийти з тіні – у сюжеті.  

Зеленський підписав два закони для ФОПів: які нові правила чекають на малий бізнес

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції