Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хафтар погодився дотримуватися миру в Лівії – голова МЗС Німеччини

Бунтівний генерал відвідає саміт в Берліні.

Командувач "Лівійської національної армії" Халіфа Хафтар готовий до перемир'я в Лівії та збирається відвідати саміт у Берліні для врегулювання ситуації в країні.

Про це 16 січня на своїй сторінці у Twitter повідомив міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас.

За словами голови німецького МЗС, Хафтар готовий "зробити свій внесок" у встановлення миру в Лівії.

"Генерал Хафтар висловив готовність зробити свій внесок в успіх Лівійської конференції в Берліні та готовий брати участь. Він повторив своє зобов'язання дотримуватися наявного припинення вогню", – сказав Маас після зустрічі.

Нагадаємо, у Москві 13 січня очікувалося  підписання угоди про перемир’я між лівійським генералом Халіфом Хафтаром та очільником міжнародного визнаного Уряду національної згоди Фаїзем Сараджем, однак перемовини були провалені.

У Лівії визнаний ООН уряд і угруповання "Лівійська національна армія" на чолі з Халіфом Хафтаром звинуватили один одного у порушенні перемир’я, що було запропоновано Туреччиною та Росією через бої на околицях столиці Триполі. Туреччина і Росія після домовленостей оголосили, що сторони конфлікту в Лівії дійшли згоди щодо припинення вогню. Це відбулось на тлі наступу сил Хафтара на Сірт і кампанії зі взяття Триполі, що триває вже 9 місяців.

Туреччина, яка нещодавно розмістила сили у Лівії для підтримки уряду, заявила, що зауважила, що всі сторони намагаються дотримуватися режиму припинення вогню і ситуація спокійна за винятком "одного чи двох окремих інцидентів".

Що відбувається в Лівії та чим ескалація конфлікту небезпечна для Європи, читайте в матеріалі ТСН.ua.

Відео Туреччина відправить свої війська до Лівії, аби підтримати адміністрацію Триполі

Анкара вирішила втрутитися у війну на півночі Африки й силою підтримати адміністрацію Тріполі. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Ердоган. Каже, лівійська влада сама попросила направити турецькі війська, аби ті допомогли побороти сили бунтівного генерала Халіфа Хафтара.  

Туреччина відправить свої війська до Лівії, аби підтримати адміністрацію Триполі

Залиште свій коментар

Вибір редакції