Путін оголосив про розширення санкцій проти Туреччини

Обмеження торкнуться турецьких будівельних компаній.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія розширить санкції проти турецьких будівельних компаній.

"Діючі контракти функціонують, але, тим не менш, обмеження в цьому секторі будуть розширюватися", — сказав Путін на міжрегіональному форумі Загальноросійського народного фронту.

Російський президент розповів, що зараз в Росії працюють близько 300 турецьких будівельних компаній, вони уклали контракти на загальну суму  приблизно 50 мільярдів доларів. Путін зазначив, що відмова від нових контрактів з компаніями з Туреччини дозволити створити в Росії 87 тисяч робочих місць.

"Уряд прийняв рішення не укладати нових контрактів з турецькими підрядниками. Це, звичайно, дасть можливість нашому будівельному сектору розширити свою роботу і потребує нових кваліфікованих кадрів", — заявив російський президент.

ВідеоПрезидент Туреччини виступив з різкою критикою політики Кремля

Нагадаємо, що відносини між РФ і Туреччиною різко погіршилися після 24 листопада, коли військово-повітряні служби Туреччині збили російський бомбардувальник Су-24, коли той порушив повітряний простір країни. Після чого президент Росії Володимир Путін підписав указ про спеціальні економічні заходи стосовно Туреччини.

З 1 січня 2016 року В РФ набула чинності постанова уряду про припинення безвізового режиму з Туреччиною.

Раніше повідомлялося, що російська влада готова послабити санкції щодо працюючих у країні турецьких будівельних компаній, щоб добудувати об'єкти до чемпіонату світу з футболу-2018. Великі турецькі підрядні компанії можуть залишитися в Росії за умови, що створять спільні підприємства з російськими партнерами, яким буде належати не менше 75% плюс одна акція.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: