Невизнана Абхазія приєдналася до санкцій РФ проти Туреччини

Абхазію визнають лише Росія, Венесуела, Нікарагуа і Науру.

Прем'єр-міністр Абхазії Артур Міквабія в понеділок підписав розпорядження про приєднання самопроголошеної республіки до санкцій Росії проти Туреччини.

Про це пише "Интерфакс".

Міністерству економіки Абхазії спільно з міністерством сільського господарства і Державним митним комітетом доручено "у термін до 20 січня подати пропозиції щодо вироблення тимчасових обмежувальних заходів щодо імпорту окремих видів товарів, країною походження яких є Турецька Республіка".

Відповідно до документа, міністерство економіки повинне вжити заходів щодо недопущення участі організацій, що знаходяться під юрисдикцією Туреччини, до роботи в рамках держзамовлення Абхазії.

Абхазія підтримала російські санкції проти Туреччини, відмовившись від оренди турецьких суден.

Нагадаємо, що Абхазію визнають лише РФ, Венесуела, Нікарагуа і Науру.

Нагадаємо, що  указ про введення санкцій проти Туреччини був підписаний після інциденту з російським Су-24, який збили турецькі військові.

Якщо Анкара лише готує позов проти Росії до СОТ, то Україна кілька разів звернулась до організації щодо порушень правил торгівлі. 

Київ звинуватив Москву в обмеженні експорту вагонів і стрілочних переводів, починаючи з 2013 року. Обмеження стосувались Крюківського вагонобудівного заводу, Дніпропетровського заводу стрілочних переводів, підприємства "Азовзагальмаш" і Харківського машинобудівного заводу "ФЕД". Експорт України товарів вказаної групи скоротився з 1,7 млрд доларів у 2013 р. до 51 млн доларів за сім місяців 2015 року.

Крім того, Україна готує новий позов до Світової організації торгівлі проти Росії щодо торгових обмежень стосовно продовольчої продукції. Порушення експорту з України, за словами представників Кабміну України, є системними і тривають дуже довго.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: