Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія визначилася, проти яких товарів із Туреччини вводити санкції

Росія визначилася, проти яких товарів із Туреччини вводити санкції

В першу чергу РФ забороняє ввезення фруктів і овочів.

Росія вирішила заборонити ввезення в країну овочів і фруктів з Туреччини – саме цю групу торкнуться санкції щодо сільгосптоварів. Заборона набуде чинності за кілька тижнів, про це повідомив в ході наради голови уряду Дмитра Медведєва віце-прем'єр Аркадій Дворкович.

"Йдеться про дві основні групи. Перша - це овочі, включаючи і томати, і інші види овочів. А друга - це фрукти", - сказав Дворкович.

Крім того турецькі будівельні компанії з 1 січня 2016 року повинні будуть отримувати спеціальні дозволи на укладення нових контрактів на російській території.

Товари промгрупи поки до списку заборонених не включають, однак готують відповідні списки. І у разі необхідності санкції можуть розширити.

"Щодо промислової продукції пропозиція така: поки наразі у обмежувальні заходи номенклатуру промислової продукції не включати", - заявив віце-прем'єр.

Прем'єр-міністр Дмитро Медведєв у свою чергу заявив, що нинішні заходи - "тільки перший крок". І подальші можуть вводитися з урахуванням розвитку подій. Інформація про санкції проти турецьких м'яса і риби не підтвердилася.

Залиште свій коментар

Вибір редакції