Росія припиняє постачання електроенергії в Україну

Обидві сторони не прагнуть продовжувати контракт на постачання електрики.

Росія припиняє постачання електроенергії в Україну після відмови від закупівлі української електроенергії для окупованого Криму.

Про це повідомляє "Коммерсантъ" з посиланням на російське Міненерго.

"РФ не веде переговори про поставку електроенергії з Росії в Україну. Продовжувати контракт не будемо, оскільки відпочатку він був пов'язаний з договором на постачання електроенергії з України до Криму", - повідомили у відомстві.

Україна також не заявляла про необхідність постачань електроенергії з Росії в 2016 році, відзначає видання.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року "Укренерго" не постачає електроенергію до анексованого Криму, оскільки закінчився контракт на поставку електроенергії на півострів.

31 грудня президент РФ Володимир Путін доручив провести соціологічне опитування населення в Криму і Севастополі, перш ніж укладати контракт на поставку електроенергії.

Перше питання: чи підтримуєте ви укладення комерційного контракту з Україною на постачання частини електроенергії в Крим і Севастополь, якщо в ньому буде зазначено, що Крим і Севастополь є частиною України. А друге: чи готові ви до тимчасових труднощів, пов'язаних з незначними перебоями енергопостачання протягом найближчих 3-4 місяців.

"93,1% кримчан не згодні на укладення контракту з українською стороною на постачання електроенергії в Крим і Севастополь, якщо в ньому буде зазначено, що вони є частиною України. Підтримують цю пропозицію тільки 6,2%", - йдеться у звіті ВЦВГД.

Примітно, що російські соціологи знали, як "проголосують" кримчани ще до проведення опитування.

Відео93% кримчан обрали темряву, відкинувши енергоконтракти з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: