Російського лікаря, який одним ударом убив пацієнта, кинули за ґрати

У правоохоронців з'явилися нові дані.

Російський доктор "Смерть" таки потрапив за ґрати. Хірурга, який убив паціента в лікарні Бєлгорода, Слідчий комітет РФ вирішив узяти під варту, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

У правоохоронців з'явилися нові дані, які поки що не розголошують.

Справа хірурга набула розголосу завдяки відео, на якому чоловік у медичному одязі вдерся до кабінету, де хворого оглядала жінка-терапевт, та почав гамселити пацієнта. Той, начебто, образив медсестру під час попередньої процедури, тож, лікар зажадав помститися за свою колегу.

56-річний потерпілий від ударів упав на підлогу та помер на місці. Лікаря спочатку звільнили з роботи та взяли з нього підписку про невиїзд. Але тепер він затриманий. Раніше вбивця заявив, що шкодує про свій учинок і пообіцяв оплатити похорон.

Російський доктор Смерть таки потрапив за ґрати

Хірурга, який убив пацієнта у лікарні Бєлгорода слідчий комітет вирішив взяти під варту. У правоохоронців з’явилися нові дані, які поки не розголошують. Справа хірурга набула розголосу завдяки відео, на якому чоловік у медичному одязі вдерся до кабінету, де хворого оглядала жінка-терапевт, та почав бити пацієнта.  Той начебто образив медсестру під час попередньої процедури, тож лікар зажадав помститися за свою колегу. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: