Регіональні лісгоспи "наварили" на оборудках 120 млн грн - ГПУ

Провоохоронцями проведено близько 30 обшуків, зокрема на держпідприємствах лісогосподарського комплексу Київської, Черкаської та Житомирської областей.

12 підприємств лісового господарства займалися незаконними оборудками на 120 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Зокрема, було проведено численну кількість обшуків за місцем роботи та проживання групи осіб, які з використанням реквізитів осіб, що мають ознаки фіктивності, організували та використовували схему ухилення від сплати податків підприємствами реального сектору економіки, здійснювали незаконне переведення коштів у готівку.

Сума нелегального обігу коштів перевищує 120 млн грн.

Під час обшуків вилучено у державних лісогосподарських підприємствах документи видані "конвертаційним центром". Під час проведення обшуків було відпрацьовано причетність до вказаних оборудок 12 підприємств лісового господарства.

Вилучено готівкові кошти, комп'ютерну техніку, "чорнову бухгалтерію", документи та печатки підприємств з ознаками фіктивності.

Наразі встановлюються обставини кримінального правопорушення, вивчаються документи, вилучені під час проведення обшуків.

Нагадаємо, у Дніпровській області ліквідовано конвертцентр з обігом 370 млн. гривеньЗагальний обсяг проконвертованих коштів за 2015-2016 роки через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав близько 370 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету складають 61 млн. гривень.

Залиште свій коментар

Наступна публікація