У Дніпропетровській області "накрили" конвертцентр з обігом у сотні мільйонів гривень

В організатора вилучено бойові гранати.

У Дніпропетровській області ліквідовано конвертцентр з обігом 370 млн. гривень, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України 19 серпня.

Встановлено, що організованою групою осіб зареєстровано та придбано корпоративні права низки транзитних і фіктивних суб'єктів господарської діяльності. Використовуючи реквізити і розрахункові рахунки вказаних підприємств дані особи формували податковий кредит з ПДВ для підприємств реального сектору економіки шляхом документального оформлення нікчемних фінансово-господарських операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей, надання послуг та виконання робіт.

Надалі отримані кошти конвертувалися та знімалися готівкою для передачі замовникам за винятком 8-9% за конвертацію.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2015-2016 роки через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав близько 370 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету складають 61 млн. гривень.

На розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних підприємств накладено арешт та заблоковано 916 тис. гривень.

Під час проведених заходів здійснено 16 обшуків за адресами розташування офісних приміщень, в місцях проживання та автомобілі фігурантів справи. За результатами обшуків вилучено 297 тис. гривень готівкою, 83 печатки, мобільні телефони, комп'ютерну техніку та фінансово-бухгалтерську документацію.

Крім того, в одному з офісних приміщень, доступ до якого мав лише один із співорганізаторів "справи", в сейфі виявлено 2 гранати РГД-5 та запали до них.

Того ж дня за цим фактом особу було затримано та розпочато кримінальне провадження, слідчі дії тривають.

Нагадаємо, в Одесі "накрили" конвертцентрЗагалом за час існування "конверт" завдав шкоди бюджету України на понад 140 млн гривень.

ВідеоУ центрі Києва сталася перестрілка між співробітниками СБУ та кур'єрами конвертцентру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: