Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпропетровській області "накрили" конвертцентр з обігом у сотні мільйонів гривень

В організатора вилучено бойові гранати.

У Дніпропетровській області ліквідовано конвертцентр з обігом 370 млн. гривень, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України 19 серпня.

Встановлено, що організованою групою осіб зареєстровано та придбано корпоративні права низки транзитних і фіктивних суб'єктів господарської діяльності. Використовуючи реквізити і розрахункові рахунки вказаних підприємств дані особи формували податковий кредит з ПДВ для підприємств реального сектору економіки шляхом документального оформлення нікчемних фінансово-господарських операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей, надання послуг та виконання робіт.

Надалі отримані кошти конвертувалися та знімалися готівкою для передачі замовникам за винятком 8-9% за конвертацію.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2015-2016 роки через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах, склав близько 370 млн. гривень, ймовірні втрати бюджету складають 61 млн. гривень.

На розрахункові рахунки транзитно-конвертаційних підприємств накладено арешт та заблоковано 916 тис. гривень.

Під час проведених заходів здійснено 16 обшуків за адресами розташування офісних приміщень, в місцях проживання та автомобілі фігурантів справи. За результатами обшуків вилучено 297 тис. гривень готівкою, 83 печатки, мобільні телефони, комп'ютерну техніку та фінансово-бухгалтерську документацію.

Крім того, в одному з офісних приміщень, доступ до якого мав лише один із співорганізаторів "справи", в сейфі виявлено 2 гранати РГД-5 та запали до них.

Того ж дня за цим фактом особу було затримано та розпочато кримінальне провадження, слідчі дії тривають.

Нагадаємо, в Одесі "накрили" конвертцентрЗагалом за час існування "конверт" завдав шкоди бюджету України на понад 140 млн гривень.

Відео У центрі Києва сталася перестрілка між співробітниками СБУ та кур'єрами конвертцентру

Залиште свій коментар

Вибір редакції