У венесуельській лікарні новонароджених складають у картонні коробки

Відповідне фото розмістив громадський центр.

В одній з державних лікарень Венесуели немовлят кладуть у картонні коробки.

Про це повідомляє Unidad Venezuela на Facebook.

Повідомляється, що немовлят кладуть у коробки через відсутність інкубаторів. 

Нагадаємо, у голодній Венесуелі готують референдум про імпічмент президента Ніколаса Мадуро, він може відбутися на початку 2017 року.

На початку вересня на демонстрацію в Каракасі з вимогою відставки президента Венесуели Ніколаса Мадуро вийшли сотні тисяч осіб. Кількість протестуючих склала від 950 тисяч до 1,1 мільйона. Опозиція вимагає якнайшвидшого проведення референдуму про відставку президента.

Бюджетники Венесуели будуть працювати лише два дні на тиждень. Президент Ніколас Мадуро наказав скоротити робочий тиждень, щоб економити електроенергію. Влада у всьому звинувачує посуху, через яку не може працювати гідроелектростанція, що дає країні дві третини енергії.

Пізніше, президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив надзвичайний стан в країні терміном на 2 місяці. У такому рішенні він звинуватив внутрішніх і зовнішніх ворогів у підготовці змови з метою повалення його уряду. Неназвані представники американських розвідслужб дали прес-брифінг на якому вони попередили про можливість колапсу країни. На брифінгу вони повідомили, що уряд Мадуро знаходиться під подвійним тиском: політичної опозиції, яка намагається організувати процедуру відкликання президента і розширюються масових протестів, учасники яких все частіше вдаються до насильства.

 

Залиште свій коментар

Наступна публікація