Президент Венесуели оголосив у країні надзвичайний стан

Таке рішення було прийнято у зв'язку з підготовкою змови з метою повалення уряду країни.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив надзвичайний стан в країні терміном на 2 місяці.

У такому рішенні він звинуватив внутрішніх і зовнішніх ворогів у підготовці змови з метою повалення його уряду, повідомляє Радіо Свобода.

У п'ятницю, 13 травня, неназвані представники американських розвідслужб дали прес-брифінг на якому вони попередили про можливість колапсу країни.

На брифінгу вони повідомили, що уряд Мадуро знаходиться під подвійним тиском: політичної опозиції, яка намагається організувати процедуру відкликання президента і розширюються масових протестів, учасники яких все частіше вдаються до насильства.

Вони також відзначили, що в магазинах відсутні товари першої необхідності, відключають електропостачання на кілька годин кожен день по всій країні, найвища в світі інфляція призвели до створення вибухонебезпечної ситуації в країні, що може призвести до кульмінації кризи в найближчі місяці.

Американські розвідувальні служби повідомили, що влада Венесуели різко скорочуює імпорт для того, щоб заощадити кошти на обслуговування зовнішніх боргів нинішньої осені і запобігти дефолту, але ця міра посилює дефіцит самих різних промислових товарів та продовольства.

За їх словами, США не намагаються вплинути на розвиток подій у Венесуелі. Все робиться з метою вироблення заходів, які допоможуть запобігти масштабній кризі в країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: