Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Робота мережі ресторанів McFoxy заблокована судом

Рахунки "Макфоксі" були заблоковані у вівторок, 11 жовтня.

Державна податкова інспекція у Печерському районі Києва на підставі рішення Печерського райсуду заблокувала роботу ТОВ "Макфоксі" (Київ), що управляє мережею ресторанів швидкого харчування McFoxy.

Таку інформацію агентству "Інтерфакс-Україна" у телефонній розмові підтвердив комерційний директор мережі McFoxy Олександр Садовничий.

"Вони отримали дозвіл в суді і на його підставі заблокували рахунки", – сказав Садовничий. Рахунки "Макфоксі" були заблоковані у вівторок, 11 жовтня, уточнив він.

Комерційний директор McFoxy вважає рішення суду, дії податкової інспекції та прокуратури незаконними. Він заявив, що в понеділок, 17 жовтня, він разом з сотнею співробітників компанії зберуться на цілодобову безстрокову акцію протесту під будівлею Державної податкової інспекції у Печерському районі Києва на вул. Пушкінська, 24а.

Згідно з рішенням Печерського райсуду Києва, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна", ТОВ "Макфоксі" звинувачують в ухиленні від сплати податків.

"Посадові особи ТОВ "Макфоксі" в період 2015 року ... ухилилися від сплати податку на додану вартість (ПДВ) на загальну суму 651,144 тис. грн, що є значним розміром", – зазначається у рішенні суду.

Відзначимо, "Максфокси" працює на ринку України з 2009 року, і станом на жовтень 2016-го керує мережею з 10 ресторанів швидкого харчування McFoxy у шести містах України – Києві, Запоріжжі, Сумах, Хмельницькому, Кропивницькому та Дніпрі.

Згідно з даними на веб-сайті компанії, відвідуваність мережі ресторанів компанії становить 300 тис. чол./міс.

Нагадаємо, у Росії прокуратура міста Липецька спільно з фахівцями Верхньо-Донського управління Ростехнагляду під час перевірки дотримання вимог законодавства про промислову безпеку виявили порушення на фабриці "Рошен", що належить президентові України Петру Порошенку.

За результатами перевірки щодо посадових осіб, відповідальних за діяльність у сфері промислової безпеки, винесли постанову про адміністративне порушення і наклали штраф у розмірі 20 тис. рублів (близько 8,3 тис. грн).

Залиште свій коментар

Вибір редакції