Роздачу "вітіної тисячі" відклали на місяць

Дата публікації
Перегляди
2403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Роздачу "вітіної тисячі" відклали на місяць

"Вітіну тисячу" перенесли на липень / Фото: Коментарі

"Ощадбанку" потрібен час для актуалізації даних реєстру вкладників.

Виплати по тисячі гривень в якості компенсації за знецінені вклади громадян часів СРСР перенесли з початку червня на початок липня, повідомив заступник голови правління "Ощадбанку" Антон Тютюн.

За його словами початок виплат перенесли на місяць через те, що необхідно оновити реєстр вкладників. На сьогодні в електронному реєстрі числяться 12 млн вкладників колишнього Ощадбанку УРСР, з них половина отримала компенсації в 2008 році, тому виплати стосуються інших 6 млн громадян.

"Щоб грамотно і кваліфіковано провести виплати, нам потрібно уточнити персональні дані по кожному клієнту, переконатися, що він не отримував у 2008 році компенсацію, що він знаходиться в реєстрі, і тоді ця людина отримує право на цю компенсацію", - пояснили в "Ощадбанку".

Тютюн також повідомив, що перевірку даних реєстру будуть проводити з урахуванням вікової градації, почавши з найстарших громадян.

Нагадаємо, 7 березня, президент Віктор Янукович озвучив нові ініціативи в соціальній сфері. Зокрема, він доручив з 1 червня відновити виплати вкладникам "Ощадбанку" СРСР.

У свою чергу, прем'єр-міністр Микола Азаров, який ще зовсім недавно називав роздачу таких тисяч урядом Юлії Тимошенко популізмом, заявив, що готовий взятися за реалізацію поставлених президентом завдань у соціальній політиці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2403
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація