Україна дізнається ціну своєї "труби" за півмільйона доларів

Дата публікації
Перегляди
1200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна дізнається ціну своєї "труби" за півмільйона доларів

"Нафтогаз" визначився з оцінщиком вітчизняної газової системи / Фото: gazprom.ru

Ціна вітчизняної ГТС стане відома до 1 серпня поточного року.

Переможцем тендеру з оцінки української ГТС стала компанія Baker Tilly-Ukraine, яка запросила за свої послуги найменшу із трьох кандидатів ціну - 4,1 млн грн, повідомили у "Нафтогазі".

Оцінка вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, підземних сховищ газу та об'єктів інфраструктури повинна закінчитись до 1 серпня 2012 р.

Baker Tilly - Ukraine є незалежним членом міжнародної мережі Baker Tilly International і надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку.

Нагадаємо, на оцінку "труби" претендували ще Ernst & Young з пропозицією на 5 млн 926 тис. грн та Duff & Phelps - 4 млн 400 тис. грн.

Як відомо, Україна у найближчий час планує почати масштабну реконструкцію та модернізацію своєї газової труби. За оцінками Кабміну, це буде коштувати $ 2,57 млрд, хоча ще в минулому році називалась цифра у 5-6 млрд євро.

У той же час, наприкінці 2011 року британська компанія Mott MacDonald порахувала, що разом з ремонтом магістральних газопроводів, компресорних станцій і установкою нових газовимірювальних агрегатів, а також сучасної системи управління ГТС реконструкція і модернізація обійдеться українцям мінімум в $ 4,8 млрд.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація